Derby dla Czarnych .

Po falstarcie rundy wiosennej i tragicznym meczu na Podwolinie , nasza ekipa zmotywowała się i zebrała najsilniejszy skład jaki obecnie posiadamy fakt brakowało Rafała Ożóga oraz Arka Drzewiego , ale mimo tego potrafiliśmy powalczyć z Zaklikowską Sanną . Początek meczu jak zwykle troszkę nerwowy , ale to nam udało się otworzyć wynik spotkania . Już w 2 minucie kapitalne prostopadłe podanie od Kuby Kozieła otrzymał Damian Tur , który wbiegł w pole karne gości i pewnym strzałem pokonał bezradnego bramkarza Sanny .Potem mogliśmy podwyższyć na 2-0 ale pierw wspomniany wcześniej Kozieł minimalnie chybił a potem swojej szansy poszukał nasz kapitan Patryk Stachowicz który zdołał trącić piłkę głową ale bramkarz zdązył z interwencją . Gola wyrównującego strzelił Damian Czajka który swoją szybkością przegonił Szkutnika i Stachowicza . 5 Minut później znowu Czajka wbiegł w pole karne i Sanną prowadziła już 2-1 ... Przy tym wyniku doskonałą okazję miał Paweł Kotwica który po dośrodkowaniu Debiutującego dziś ,,Ciasnego" dołożył nogę i piłka wpadła do bramki ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną . No i wkońcu w 39 minucie po długim podaniu od Wleźnia kompletnie pogubili się obrońcy z ,,Miasta" i Paweł Kotwica zrobił zwód do Lewej Nogi i spokojnie umieścił futbolówkę w siatce . Do przerwy remis 2-2 .

Czarni na drugą połowe wyszli jeszcze bardziej zmotywowani bo wiedzieli że dziś można zrobić to czego nie udało się przez ostatnie 6-7 lat . Na początku drugiej odsłony goście ruszyli z atakiem przez dobre 10 min nie mogliśmy wyjść z kontrą i na połowe rywala .Wkońcu w w okolicach 55 minuty akcją Krakowskiego i Tura ale strzał temu pierwszemu nie wyszedł . w 70 minucie akcją pod bramką gości , Ciasny podaje na 20  25 metr do kapitana Stachowicza który lekko podbił sobie piłkę i później kapitalnym wolejem nie dał szans bramkarzowi Sanny , wielką radość po tej bramce drużyny Po tej bramce nasz kapitan pokazał tak zwaną ,,eLkę"  Zaklików próbował licznych strzałów które albo szybowały nad bramką albo nasz bramkarz dobrze bronił . Na pochwałe w tym meczu zasługuje zdecydowanie cała drużyna ale chyba najbardziej Norbert Wyrwa który w pierwszej połowie wyrabiał niesamowite rzeczy . w 80 minucie uradował wszystkich po raz drugi Damian Tur który odnotował swoją drugą bramkę w dzisiejszych zawodach , Damian także zasługuje na duży szacun za to co robił z obrońcami Sanny .Niestety w 90 minucie źle obliczył wpadająca w pole karne piłke Stachowicz i wykorzystał to zawodnik Sanny który spowodował nerwowe 2 minuty . Na szczęście piłka do naszej siatki już nie wpadła i mogliśmy odśpiewać na środku boiska ,,KTO WYGRAŁ MECZ ? Zdecydowanie najlepszy mecz naszych zawodników w tym sezonie i zasłużone zwycięstwo naszych Juniorów . Twierdza Lipa ! Za tydzień wyjazd do Dąbrowicy info Grupa FB

Dziękujemy za wygraną ! skład , zmiany w statystykach meczu .