Patryk Pamuła zawodnikiem Stali Stalowa Wola

To już oficjalnie, wychowanek naszego klubu Patryk Pamuła po prawie 6 letniej grze w Czarnych przeniesie się do Juniorów ze Stalowej Woli przynajmniej na 3 lata . Pamuła może pochwalić się już debiutem w kadrze seniorskiej Czarnych gdzie piłka po jego strzale trafiła w poprzeczke w meczu derbowym z Sanną . W juniorach grał przeważnie na środku pomocy , jest to dobry zawodnik , szybki , dynamiczny i dobry technicznie . Aktualnie uczęszcza do klasy sportowej gdzię dzięki temu zauważył go były gracz ,,Stalówki: oraz aktualny trener drużyny juniorskiej ZKS-u Jaromir Wieprzęć . Formalności są już załatwione od początku marca Patryk będzie grał w zielono czarnych barwach . Życzymy mu powodzenia , i gry jeszcze wyżej ! ,, Oddaj Dres ;) "   . I teraz nasuwa się pytanie kto zastąpi Pamułe ? niemal najlepszym zastępca zdaję się być Kuba Kozieł ale niestety wiemy jak to jest u niego z frekwencją na meczach "raz jest raz go niema " Treningi wtorek i czwartek godzina 16:30 Stadion !