Pewna wygrana z Sanem

Wygrywamy z wiceliderem Sanem Kłyżów 4-1 mimo że do przerwy wynik był remisowy .  Już na początku meczu straciliśmy bramkę po dużym zamieszaniu w polu karnym . Potem na strzał z okolic 16 metra zdecydował się Kozieł któremu udało się pokonać bramkarza z Kłyżowa w dość szcześliwy sposób , nieważne jak ważne że wpadło :) .Do przerwy Remis , Lepsze wrażenie stwarzali goście ale tylko do przerwy , na drugą połowę weszły wzmacniające zmiany min Krakowski , Muszyński i Wyrwa . Ten pierwszy rozegrał bardzo dobre spotkanie szukał sytuacji i to nagrodziło go zdobyciem dwóch bramek . Swoją bramkę strzelił też Rafalski który już pełną parą zrehabilitował się za sytuacje z Kłyżowa na jesieni gdzie przestrzelił karnego a potem zdobył gola . Wygrana ta spowodowała że zrównaliśmy się punktami z Wichrami i w czwartek gramy własnie z nimi Hit kolejki .